Menu
Sepetim

Hakkımızda


Kore Ürünleri Butik, onlarca tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ve konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen butik internet satış mağazalarından biridir.

Alanında internet kanalıyla satış bazında ilk firmalardan olan Kore Ürünleri,  Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaktadır. 

Kore Ürünleri  2014  tarihinde Instagram üzerinden faaliyet göstermeye başlayan Türkiyenin ilk Kore ve Asya modasını takip edip sevdiren butiğidir. Butiğin kurucusu Sevde Erim kendi tasarım ve kombinleriyle Instagram, Facebook, Twitter üzerinden devam ettirdiği satış faaliyetlerine, internet sitesi üzerinden devam etmektedir.

Kore Ürünleri, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. 

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend tasarımları ile sektördeki liderliğini koruyan Kore Ürünleri, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, konusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve daima ileriye bakmaktır.

● Kore Ürünleri ● 2019 ●