Menu
Sepetim

Şartlar & Kullanım Koşulları

1. Koreurunleri.com KULLANIMI

1.1. Koreurunleri.com üzerinden ürün sipariş etmek için, lütfen ekranda gösterilen adımları takip edin. Ürün sipariş etmeniz halinde, aramızdaki sözleşme http://koreurunleri.com adresinde bulabileceğiniz Satış Sözleşmesine tabi olacaktır.


1.2. Bu kullanım şartlarında açıkça belirtilmediği sürece, Koreurunleri.com’un hiçbir kısmı veya içeriği çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, kamuya teşhir edilemez, çevrilemez ve herhangi bir şekilde başka bir bilgisayara veya sunucuya dağıtılamaz. Aynı şekilde söz konusu kısım ve içerikler ticari ve yeniden satışa yönelik amaçlarla kullanılamaz.


2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

2.1. Hizmetler dahil olmak üzere Koreurunleri.com ve burada yayınlanan materyallerden doğan tüm fikri mülkiyet haklarının mülkiyeti ve lisansı tarafımıza ve/veya Koreurunleri ’ne aittir. Bu eserler telif hakkı, ticari marka, veritabanı hakları ve dünyadaki diğer benzeri fikri mülkiyet kanunları ve anlaşmaları ile korunmaktadırlar. Tüm bu haklar saklıdır.


2.2. Koreurunleri.com’un herhangi bir kısmını bu şartlara uygun olmayan şekilde yazdırmanız, kopyalamanız veya indirmeniz halinde, Koreurunleri.com’u kullanma hakkınız derhal sona erecektir ve tarafımızın takdirine göre materyallerden aldığınız kopyaları iade veya imha etmeniz istenecektir.


2.3. Koreurunleri.com’u kullanmak, size bu Siteye link verme veya Sitede bulunan ticari markaları, tasarımları, görüntüleri ve/veya logoları kullanma izni vermez.


2.4. Koreurunleri.com ve Sitede bulunan tüm görseller Koreurunleri ’ne aittir.


3. Koreurunleri.com’TAKİ DÜZENLİ DEĞİŞİKLİKLER

 Koreurunleri.com’un düzenli olarak güncellenmesi ve Hizmetin sürdürülmesi amacıyla içerik herhangi bir zamanda değiştirilebilir. İhtiyaç duyulması halinde, Koreurunleri.com veya Hizmetlere erişim durdurulabilir veya süresiz olarak kapatılabilir.  Koreurunleri.com veya Hizmetlerin geçici veya süresiz olarak kapatılması sebebiyle oluşabilecek zararlardan sorumlu olmadığımızı belirtiriz.  Koreurunleri.com ’daki herhangi bir materyal herhangi bir zamanda güncelliğini yitirebilir; bu durumda söz konusu materyali güncelleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.


4. SORUMLULUĞUMUZ

4.1.  Koreurunleri.com içeriği hazırlanırken gerekli özen gösterilmiştir, ancak içeriğin doğru veya hatasız, olduğu garanti edilmemektedir.  Koreurunleri.com ile ilgili deneyimlerinizde karşılaşabileceğiniz hata, eksiklik veya teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Hizmetlerin tedarik edilmesi, tedarik edilmemesi veya geç tedarik edilmesi ile ilgili olarak kanunlarda, kamu hukukunda veya başka bir şekilde açık veya zımni bir şekilde ifade edilen tüm koşul, taahhüt ve beyanlar, kanunun izin verdiği ölçüde sorumluluk kapsamı dışında bırakılmıştır.


4.2.  Koreurunleri.com veya  Koreurunleri.com içeriğindeki materyallerin kullanılması veya yanlış kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek zarar veya kayıplar (gelir, kar, sözleşme, beklenen tasarruf, boşa giden masraf, yer, veya itibar kaybı dahil olmak üzere) için herhangi bir kişi karşısında sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu kullanım şartlarındaki hiçbir ifade, aşağıdaki konularla ilgili sorumluluğumuzu ortadan kaldırmaz veya sınırlamaz:


4.2.1. ihmalden kaynaklanan ölüm veya yaralanma;

4.2.2. dolandırıcılık veya sahtecilik;

4.2.3. sorumluluğumuzu sınırlandırmanın yasadışı olacağı herhangi bir konu.


4.3. Sitemizden satın aldığınız ürünlerden doğabilecek her türlü maddi ve manevi mağduriyet karşısında sitemiz sadece satışa aracı olduğundan herhangi bir hak talebinde bulunulamaz. Satılan tüm ürünler fiziksel yada kimsayal olarak test edilmezler, açıklamalarda belirtilen bilgiler gerçeği yansıtmayabilir. Özellikle kimyasal ürünlere garanti vermemekteyiz, beklenilen etkinin gözlemlenmemesi durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz, kullandığınız ürünlerden kaynaklanabilecek yaralanma, zarar görme gibi yan etkilerden de koreurunleri.com ve yetkilileri sorumlu değildir. Ürünleri sipariş ederken müşteriler kesinlikle bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.5. SİZİNLE VE Koreurunleri.com  ZİYARETLERİNİZ İLE İLGİLİ BİLGİLER

Hakkınızdaki bilgileri, Gizlilik Politikamıza uygun olarak işleme alıyoruz. Koreurunleri.com ve/veya Hizmetimizi kullanarak, kişisel verilerinizi işleme almamızı kabul etmiş ve sağladığınız bilgilerin tamamının doğru olduğunu taahhüt etmiş sayılırsınız.


Koreurunleri.com’a erişim için kullanılan kullanıcı adı, şifre ve benzeri bilgilerin korunması ve bu bilgilerin tarafınızca gizli tutulamaması üzerine gerçekleşebilecek faaliyetlerden dolayı sorumluluk size aittir. Hesabınızın, şifrenizin başkası tarafından kullanılması veya bunlarla bağlantılı herhangi bir güvenlik ihlalinden haberdar olduğunuzda, bu durumu acilen tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Söz konusu koruma ve ihlal durumunda derhal bize haber verme yükümlülüklerinize uymamanız halinde, bu sebeple uğradığımız zararlardan sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz.


6. VİRÜSLER, KORSANCILIK VE DİĞER SUÇLAR

6.1. Koreurunleri.com veya Hizmeti, virüs, trojan, worm, yazılım bombası veya kötü amaçlı veya teknolojik açıdan zararlı olan diğer materyalleri kasten kullanmak suretiyle amacı dışında kullanmamalısınız. Koreurunleri.com veya Hizmete, Koreurunleri.com veya Hizmetin bulunduğu sunucuya veya Koreurunleri.com ’a bağlı herhangi bir sunucu, bilgisayar veya veritabanına yetkisiz erişme girişiminde bulunmamalısınız. Hizmet reddi saldırısı veya dağıtılmış hizmet reddi saldırısı yoluyla Koreurunleri.com veya Hizmete saldırmamanız gerektiğini belirtiriz.


6.2. Bu hükmü ihlal etmeniz ve söz konusu ihlalin Türk Ceza Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca suç teşkil etmesi halinde, söz konusu ihlali ilgili emniyet birim ve görevlilerine rapor edebilir ve kimlik bilgilerinizi vermek suretiyle görevliler ile işbirliği yapabiliriz. Böyle bir durumda, bu sözleşmeye ek Gizlilik Sözleşmesine aykırılık öne sürülemez. Böyle bir ihlal tespit edilirse, Koreurunleri.com ve Hizmetimizi kullanma hakkınız derhal ortadan kalkacaktır.


7. LİNKLER

Koreurunleri.com ’un üçüncü taraflarca sağlanan diğer siteler ve kaynaklara linkler içerdiği durumlarda, bu linkler yalnızca sizi bilgilendirme amaçlıdır. Bu siteler ve kaynakların içeriği üzerinde herhangi bir kontrolümüz ve bu içerikten veya içeriğin kullanılmasından kaynaklanan kayıp veya zararlar bakımından herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.


8. FERAGAT

Bu kullanım şartlarını ihlal etmeniz ve herhangi bir işlem yapmamamız halinde, bu durum bir feragat sayılmayacaktır ve ihlale ilişkin tüm yasal haklarımızı kullanma ve kanuni yollara başvurma yetkimiz devam edecektir.


9. KULLANIM ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Bu sayfayı değiştirmek suretiyle herhangi bir zamanda kullanım şartlarını revize edebiliriz. Yapacağımız değişiklikler sizin için bağlayıcı olacağından, bu değişiklikler ile ilgili verdiğimiz bilgileri öğrenmek için muhtelif zamanlarda bu sayfayı kontrol etmenizi öneriyoruz. Koreurunleri.com üzerinde başka bir yerde yayınlanan hüküm veya bilgilendirmeler, ilgili işlem kapsamında, bu kullanım şartları kapsamındaki hükümlerden bazılarının yerine geçebilir.● Kore Ürünleri ● 2017 ●